آقای شترمرغ
خانه / شترمرغ پرواری / قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری

قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری

شترمرغ زنده پرواری

قیمت هر کیلو شترمرغ زنده پرواری در استان های مختلف کشور متفاوت اعلام می شود. زیرا هزینه های نگهداری و بازار فروش متفاوت بوده و معمولا بیشترین توجه به شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان و مشهد است.

شترمرغ زنده پرواری

 

 

پرورش شترمرغ زنده

پرورش شترمرغ چند سالی ست که توجه ایرانی ها را به خود جلب کرده است. این حوزه که از جمله بهترین زمینه های سرمایه گذاری را داشته، شرایط مطلوبی برای فعالیت در سراسر ایران دارد.

با توجه به اینکه پرورش شترمرغ می تواند حاشیه سود خوبی را به دنبال داشته باشد، از سوی مجموعه های مختلف حمایت شده و افراد زیادی تشویق به این فعالیت شده اند. به همین دلیل می توان فعالیت خوبی از سوی مجموعه های بزرگ و کوچک در شهرهای مختلف کشور بود.

شترمرغ زنده پرواری

بهترین سن برای کشتار شترمرغ

معمولا در ایران پرورش شترمرغ با خرید جوجه شروع شده و تا زمان کشتار پرنده، از ان نگهداری می شود. این اقدام می تواند در بازه زمانی کوتا بازگشت سرمایه و سود خوبی را به همراه داشته و برای افراد مختلف مطلوبیت دارد.

کشتار شترمرغ در سن و وزن مطلوب صورت می گیرد. چرا که باید به میزان مطلوبی از گوشت رسیده و بتوان بهترین محصول را از آن برداشت نمود. معمولا در این شترمرغ پرواری حدود سن ۸ الی ۱۰ ماهه برای کشتار مد نظر بوده و مشتقات مختلف آن مانند گوشت و چرم در شرایط مطلوبی قرار دارند.

شترمرغ زنده پرواری

قیمت هر کیلو شترمرغ زنده

فروش شترمرغ زنده یکی از فعالیت های معمول پرواربندان در ایران است. این پرنده ها در سن و وزن مطلوب برای کشتار ارائه شده و توسط مجموعه های تخصصی خریداری می شود.

به همین دلیل قیمت هر کیلو شترمرغ زنده توسط عرضه کننده ها مشخص شده و در اختیار خریداران قرار می گیرد. از این رو شترمرغ پس از اماده شدن برای کشتار به صورت زنده باسکول شده و برای کشتار به مجموعه های تخصصی حمل می شوند. در این صورت می توان بهترین گوشت را از آنها تولید نموده و راهی بازار نمود.

شترمرغ زنده پرواری

عرضه شترمرغ زنده پرواری

شهرهای زیادی در ایران از صنعت شترمرغ استقبال نموده و توانسته اند پرنده های زیادی را به بازار عرضه دارند. چرا که شترمرغ با محیط های مختلف سازگاری داشته و می توان سرمایه گذاری خوبی را بر روی آن صورت داد.

وقتی شترمرغ زنده برای کشتار راهی بازار می شود، میزان تولید گوشت و دیگر مشتقات ان افزایش یافته متقاضیان می توانند برای خرید آن راحت تر اقدام به خرید محصول کنند. این پرنده ها معمولا در شهرهای که تقاضای زیادی برای گوشت داشته، با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

شترمرغ زنده پرواری

فروش عمده گوشت شترمرغ

یکی از مهمترین تولیدات مرتبط با شترمرغ، گوشت آن است. زیرا این پرنده گوشتی بسیار سالم و لذیذ داشته که در سالهای اخیر در سبد مصرفی ایرانی ها قرار گرفته است.

شرکت هایی که گوشت شترمرغ را تولید و راهی بازار می کنند، قیمت را براساس عمده و خرده مشخص نموده و به مشتریان خود ارائه می دهند. بی تردید از مهمترین دلایلی که امروزه خرید و فروش عمده گوشت شترمرغ در شهرهای مختلف ایران توسط شرکت های تخصصی صورت می گیرد، داشتن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب است.

 

شترمرغ زنده پرواری

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : خانم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09190612886
رایانامه : iran.ostrichs@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین شترمرغ زنده

بازار خرید بهترین شترمرغ زنده کشتاری

در بازار شهرهای بزرگ خرید بهترین شترمرغ زنده کشتاری مورد توجه است. در این صورت …