آقای شترمرغ
خانه / جوجه شترمرغ / قیمت بهترین جوجه شترمرغ سال ۹۸

قیمت بهترین جوجه شترمرغ سال ۹۸

بهترین جوجه شترمرغ سال ۹۸ وقتی با قیمت مناسب در بازار توزیع شود، خریداران زیادی به آنها اهمیت داده و برای تهیه آنها اقدام خواهند نمود. این جوجه ها می توانند در اول فصل خریداری شوند.

همانطور که می دانید با آغاز سال ۹۸ اغلب پرواربندان سعی خود را در تهیه بهترین جوجه شترمرغ نموده تا بتوانند براساس سرمایه گذاری خود تا زمان کشتار بهترین جوجه های شترمرغ را ارائه دهند. از این رو قیمت انواع جوجه شترمرغ در سال ۹۸ اهمیت داشته و اغلب معاملات براساس نرخ مشخصی از جوجه انجام می شود.

جوجه شترمرغ سال 98

پیش بینی جوجه شترمرغ سال ۹۸

آنچه از وضعیت تولید جوجه شترمرغ در ایران دیده می شود، طبیعتا قیمت نسبت به سال گذشته در این بازه زمانی بیشتر خواهد بود.

زیرا عوامل زیادی بر روی قیمت جوجه شترمرغ سال ۹۸ تاثیر گذار بوده است.

برخی از این عوامل عبارتند از:

  • میزان تولید
  • هزینه های نگهداری
  • کیفیت جوجه ها
  • وضعیت فروش
  • زمان تحویل
  • رشد جوجه ها

پیش فروش جوجه شترمرغ

قیمت بهترین جوجه شترمرغ

در راستای اطلاع از قیمت بهترین جوجه شترمرغ بهترین راه مراجعه به نمایندگی ها و سایت های تخصصی است.

این سایت ها می توانند همکاری خوبی با مشتریان خود داشته و نیازشان را در بهترین شرایط رفع کنند. به همین دلیل معمولا در استعلام قیمت جوجه شترمرغ باید با این نمایندگی ها ارتباط خوبی داشت.

جوجه شترمرغ هچری

تولید کننده انواع جوجه شترمرغ

بسیاری از تولید کننده هایی که انواع جوجه شترمرغ را در ایران تولید کرده و برای فروش ارائه می دهند، داشتن سن و کیفیت خوب را مورد توجه قرار می دهند. زیرا جوجه شترمرغ زمانی برای سرمایه گذاری مطلوب بوده که شرایط خوبی داشته و بتوان در بازه زمانی کوتاه تر آنها را برای کشتار آماده نمود.

در ایران مزارع تولید کننده ای که جوجه شترمرغ را از مولد های باکیفیت تولید می کنند، میزان فروش خوبی در بازار داخلی دارند. به این ترتیب که باکیفیت ترین ها را به منظور فروش در بازار مد نظر قرار داده و سن آنها را نیز مشخص می کنند.

خرید جوجه شترمرغ یکروزه

جوجه شترمرغ یکروزه جوجه ای ست که تازه از تخم در آمده و وزنش حدود ۸۵۰ گرم می باشد. این جوجه برای خرید افراد باتجربه خوب بوده و می توان آن را در وضعیت خوب از مجموعه های تولید کننده مختلف تهیه نمود.

نگهداری از جوجه شترمرغ یکروزه قدری سخت بوده و بهتر است افراد مبتدی از خرید آن صرفه نظر کنند.

البته کیفیت مولدهایی که جوجه شترمرغ یکروزه را تولید کرده اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل اغلب خریداران سعی در شناخت دقیق مولدها قبل از خرید دارند. در این صورت خواهند توانست باکیفیت ترین ها را سفارش خرید دهند.

نمایندگی جوجه شترمرغ یک ماهه

یکی دیگر از سنین جوجه شترمرغ که در ایران به آن توجه زیادی می شود، یک ماهه است. در این سن جوجه ها چیزی حدود ۴ الی ۵ کیلوگرم وزن داشته و باید از نظر فعالیت دارای شرایط خوبی باشند.

جوجه شترمرغ یک ماهه را می توان با افراد زیادی پیشنهاد داد. چرا که سن خطر را گذرانده و در وضعیت بسیار خوب قرار داد. به همین دلیل مجموعه هایی که در زمینه تولید و فروش جوجه شترمرغ فعالیت داشته، این جوجه ها را بیشتر مد نظر قرار داده و به فروش می رسانند.

فروش جوجه شترمرغ دوماهه ارزان

از دیگر سنین جوجه شترمرغ که برای خرید و سرمایه گذاری مطلوب است، دوماهه می باشد. در این سن جوجه ها روند رشد خوبی داشته و ضریب تبدیل آنها نیز بسیار خوب است.

از این رو پرواربندان زیادی جوجه شترمرغ دوماهه را برای سرمایه گذاری انتخاب نموده و آن را باکیفیت عالی خریداری می کنند.

برخی از شاخصه ها در انتخاب و خرید جوجه شترمرغ دوماهه: میانگین وزن حدود ۸ کیلوگرم ،داشتن جنب و جوش خوب، نژاد خوب، نداشتن پر خوری، وضعیت مطلوب خوراک

جوجه شترمرغ گردن آبی ایرانی

قیمت شترمرغ پرواری زنده

در ایران هدف از فعالیت در عرضه پرواربندی جوجه شترمرغ، ارائه شترمرغ پرواری برای کشتار است. به همین دلیل مزارع زیادی را در ایران می توان دید که با خرید تعدادی مشخص از جوجه، آنها را تا رسیدن به کشتار نگهداری نموده و سپس به صورت زنده ارائه می دهند.

شترمرغ پرواری زنده باید وزنی بین ۸۰ تا ۹۰ کیلوگرم داشته باشد. در این صورت کشتارگاه های زیادی برای خرید آن اقدام می کنند.

در زنده فروشی شترمرغ پرواری نیز وضعیت سلامت پرنده بسیار مهم بوده و معمولا از مزارع معتبر و شناخته شده خریداری می شود. به این ترتیب می توان مشتقات تولید شده از آن را با کیفیت عالی در اختیار داشت.

قیمت روز شترمرغ زنده

تولید گوشت شترمرغ تازه

همانطور که می دانید در بسیاری از کشورها هدف اصلی پرواربندی شترمرغ، تولید گوشت شترمرغ آن است. زیرا این گوشت دارای فواید زیادی بوده و مصرف برای افراد مختلف مزیت های خوبی به همراه دارد.

در ایران نیز بسیاری از مزارع به منظور تولید گوشت شترمرغ، پرنده پرواری را آماده نموده و در اختیار کشتارگاه ها و توزیع کنندگان گوشت قرار می دهند.

در شهرهای بزرگ ایران در حال حاضر استقبال بسیار خوبی از انواع گوشت شترمرغ شده و افراد زیادی آنها را تهیه می کنند. زیرا این گوشت می تواند جایگزین بسیار خوبی برای دیگر گوشت ها بشمار آید.

بهترین گوشت شترمرغ تازه

جهت خرید و مشاوره در مورد محصولات ما، در تماس باشید:
مدیر فروش : خانم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره همراه: 09190612886
رایانامه : iran.ostrichs@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع جوجه شترمرغ

مرکز فروش انواع جوجه شترمرغ

هر مرکز فروش انواع جوجه شترمرغ در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و حفظ آنها …